Jedeme na to

Dle užití

Počet produktů: 44

Podkategorie

 • Pro dospělé

  Že dospělí to neocení, protože pro ně koloběžka není? Kdepak! Pryč jsou ty doby, kdy tento dvoukolý vynález sloužil jen dětem. Prohlédněte si pestrý sortiment koloběžek pro dospělé a objevte krásu koloběhu v jakémkoliv věku. Stylové koloběžky jsou dokonce vhodným dopravním prostředkem i pro seniory se sníženou pohyblivostí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních odolných materiálů, odolávají nejen samotné zátěži, ale také nárazům způsobeným nerovnostmi vozovky. Najdete tu modely do města i do terénu, na dlouhou turistiku i pro závodní účely.

  Rychlé, spolehlivé, moderní

  Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. My bychom k tomu dodali: a hned potom z koloběžky. Naše modely jsou navíc také skvěle vyšlechtěné; vzhled totiž stavíme při navrhování také na vysoké pozice v prioritách, protože víme, že si zasloužíte nejen rychlý a spolehlivý dopravní prostředek s dokonalými jízdními vlastnostmi, ale také s moderním designem.

  Pro pohodlnou přepravu mrkněte na koloběžky, které se dají složit. Možná se vám bude hodit i koloběžka pro venčení pejska.

 • Pro děti

  Nejmenší děti mohou začít s odrážedlem, na němž trénují udržení rovnováhy, a pro ty, které už bezpečně stojí na vlastních nohou, pak máme v nabídce kvalitní koloběžky české výroby. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, protože se dají postupně upravovat podle toho, jak dítko roste. Kolobka Kostka s ním vydrží až do dospělosti. Anebo pokud by je tento dopravní prostředek náhodou omrzel, mohou si jej přisvojit rodiče a zavzpomínat na svá dětská léta.

  Od předškolního věku do dospělosti

  Odrážedlo Kostka je skvělým přechodem mezi klasickými malými stabilními odrážedly, na nichž děti sedí bezpečně bez převážení, a koloběžkou nebo jízdním kolem. Po zkušenostech s naším odrážedlem bude nácvik jízdy na kole skutečně hračka. Na koloběžkách s 16“ nebo 20“ koly pak mohou jezdit děti od čtyř let. Výškově nastavitelná řídítka umožňují využití během všech etap růstu malého koloběžkáře. V nabídce máme několik modelů v různých barvách. Jsou snadno ovladatelné a mají spolehlivé brzdy.

  Kvalitní koloběžky pro každého

  Takže abychom to shrnuli: vysoká kvalita, dlouhá životnost, možnost rozšiřování doplňků a výměny jednotlivých opotřebovaných součástí, bezpečnost, pestré barvy a moderní design. Co víc si přát? Snad už jen co nejvíce volného času na koloběžkové řádění.

 • Pro jízdu s pejskem

  Napadla nás během dneška pro majitele pejsků vhodná koloběžka. Ta by stála za pokus, polojízda, poloklus. Jen pejsek bude muset běžet celou cestu. Jemu to ovšem nevadí, naopak. Tedy, abychom byli přesní. Nenapadla nás během dneška, ale již dříve, tudíž jsme všechny návrhy stačili zrealizovat a můžeme vám předložit několik modelů, které disponují skvělými jízdními vlastnostmi. Rychlé reakce při zatáčení, spolehlivé brzdy, které vás zastaví téměř na místě, odolná konstrukce, co snese vyšší zátěž i nárazy na nerovném terénu.

  Bezpečná jízda na koloběžce při venčení pejska

  Takže jestliže milujete jízdu na koloběžce a máte doma čtyřnohého kamaráda, nemusíte jej nechávat o samotě, když se chcete projet. Vezměte jej s sebou a uvidíte, že bude spokojený a nadšený. Vy pak samozřejmě také. Koloběžky disponují promyšleným systémem, který vede pejska a udržuje jej v bezpečné vzdálenosti od rychlých kol. Navíc máte volné ruce a můžete se plně věnovat řízení, takže vaše jízda zůstává bezpečná i po této stránce.

  Pokud potřebujete svoje dvoukolé vozidlo potřebujete přepravovat v autě nebo hromadné dopravě, mrkněte na koloběžky skládací. Dále u nás najdete koloběžky dětské anebo závodní.

 • Mám závodní ambice

  Napůl jedu, napůl běžím – koloběžím! Koloběžkujte s Kostkou a zažijete s ní mnoho adrenalinu i uvolnění. Setkáme-li se s překážkou, už dávno nemusíme brzdit podrážkou. Závodní koloběžky (i všechny ostatní modely) jsou vybaveny spolehlivými brzdami, které vás v případě potřeby zastaví téměř na místě. Dovolí dynamickou jízdu bez nehod.

  Zaměřeno na výkon

  Závodní koloběžky jsou vyráběny tak, aby podaly maximální výkon, aby jezdily rychle a bezpečně. Umožňují rychlé reakce při řízení díky vylepšeným vlastnostem točivosti a obratnosti. Vyšší tuhost a maximální snížení nášlapu patří mezi inovace, které z klasických koloběžek dělají sportovní. Hodí se nejen pro každodenní trénink, ale také pro závodní činnost. Elegance nejde stranou ani u těchto modelů, proto jsou i tyto modely vyráběny se smyslem pro design a moderní styl.

  Pokud bojujete s prostorem, mrkněte na skládací koloběžky. Dále u nás najdete dětské koloběžky anebo ty, které jsou vhodné pro jízdu s pejskem.

 • Skládací

  Půl minuty. To je čas, který potřebujete na složení skládací koloběžky Kostka. Včetně uschování do přepravního vaku. A pozor – další lahůdkou je velikost tohoto dopravního prostředku ve složeném stavu. Dokáže se totiž směstnat do rozměrů 90 × 60 × 25 cm. Koloběh vás bude bavit o to víc! Protože nebýt ničím omezen, to se hned člověku ukážou nové možnosti. Nemusíte se například omezovat lokalitou, kde bydlíte. Chcete se projet v neznámých krajinách? Jednoduše koloběžku složte do kufru auta nebo vezměte do autobusu a přesuňte se tam, kam vás srdce táhne.

  Propracované do posledního detailu

  Jsou ideální nejen pro cestování veřejnou dopravou, ale také pro ušetření místa při domácím uskladnění. Skládací koloběžky Kostka disponují různě velkými koly, takže si vybere každý. Odolná konstrukce, skvělá ovladatelnost, spolehlivé brzdy, nízká hmotnost, moderní design – to vše dělá ze všech modelů jedinečné společníky, s kterými strávíte mnoho nezapomenutelných chvil. Jestliže rádi jezdíte nejen s větrem o závod, mrkněte na sportovní koloběžky. Kdo má doma čtyřnohého kamaráda, ať vybírá mezi koloběžkami pro jízdu s pejskem. Svého favorita si u nás najdou děti i dospělí.

 • Elektrické

  Mobilní aplikace

  Unikátní chytrá elektrokoloběžka vyráběná v České republice. Přesunujte se z místa na místo s lehkostí, jakou jste doposud nepoznali. Systém založený na senzorech umístěných v náboji koloběžky zaznamenává aktivitu pohybu člověka a reaguje tak na veškeré vaše podněty, ať už chcete přidat nebo zpomalit, koloběžka se přizpůsobí tomu, co od ní požadujete, zažijte pocit synergie a užijte si radost z rychlého a snadného pohybu.

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS