MORXES

morxes-kategorie.jpg

Koloběžky Morxes patří do kategorie v současné době nejoblíbenějších velkých koloběžek pro dospělé. Kromě vysoké tuhosti vynikají výborně nastavenou geometrií pro turistickou i sportovní jízdu a ergonomií optimalizovanou pro dospělé koloběžkáře. Když k tomu přičtete jedinečný design a výjimečný konstrukční materiál, dostáváte vpravdě prémiový brand s vysokou užitnou hodnotou.

 

Kromě typického designu je charakteristickým rysem Morxesů také vysoká tuhost kompletu rám/přední vidlice daná právě použitým konstrukčním materiálem. To vše při zachování nízké hmotnosti koloběžky.

 

CrMo je zkratka pro chrom-molybdenovou ocel, která oproti běžné konstrukční oceli vyniká vyšší pevností, což umožňuje designovat velmi pevný a tuhý rám koloběžky bez toho, aniž by vzrostla její hmotnost. A právě CrMo ocel je hlavním konstrukčním materiálem koloběžek Morxes.

 

To však není samo sebou. CrMo ocel se kvůli svým vlastnostem zároveň mnohem obtížněji zpracovává. Na výrobu je tedy za potřebí těch nejmodernějších technologií. Ovšem rámy koloběžek Morxes jsou kvůli svému nezaměnitelnému designu ručně svařované – jde o krásný příklad toho, čemu se v nejlepším smyslu slova říká „hand made“. V produkčních dílnách Kostky nicméně vznikají také důležité komponenty koloběžek Morxes – příkladem budiž kola na vlastních nábojích, precizně vypletená na automatické lince.

K dispozici je 6 produktů.

Zobrazeno 1-6 o 6 položek

Aktivní filtry

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo