Jedeme na to

Pro dospělé

Že dospělí to neocení, protože pro ně koloběžka není? Kdepak! Pryč jsou ty doby, kdy tento dvoukolý vynález sloužil jen dětem. Prohlédněte si pestrý sortiment koloběžek pro dospělé a objevte krásu koloběhu v jakémkoliv věku. Stylové koloběžky jsou dokonce vhodným dopravním prostředkem i pro seniory se sníženou pohyblivostí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních odolných materiálů, odolávají nejen samotné zátěži, ale také nárazům způsobeným nerovnostmi vozovky. Najdete tu modely do města i do terénu, na dlouhou turistiku i pro závodní účely.

Rychlé, spolehlivé, moderní

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. My bychom k tomu dodali: a hned potom z koloběžky. Naše modely jsou navíc také skvěle vyšlechtěné; vzhled totiž stavíme při navrhování také na vysoké pozice v prioritách, protože víme, že si zasloužíte nejen rychlý a spolehlivý dopravní prostředek s dokonalými jízdními vlastnostmi, ale také s moderním designem.

Pro pohodlnou přepravu mrkněte na koloběžky, které se dají složit. Možná se vám bude hodit i koloběžka pro venčení pejska.

Počet produktů: 31

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS