Jedeme na to

Pro děti

Nejmenší děti mohou začít s odrážedlem, na němž trénují udržení rovnováhy, a pro ty, které už bezpečně stojí na vlastních nohou, pak máme v nabídce kvalitní koloběžky české výroby. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, protože se dají postupně upravovat podle toho, jak dítko roste. Kolobka Kostka s ním vydrží až do dospělosti. Anebo pokud by je tento dopravní prostředek náhodou omrzel, mohou si jej přisvojit rodiče a zavzpomínat na svá dětská léta.

Od předškolního věku do dospělosti

Odrážedlo Kostka je skvělým přechodem mezi klasickými malými stabilními odrážedly, na nichž děti sedí bezpečně bez převážení, a koloběžkou nebo jízdním kolem. Po zkušenostech s naším odrážedlem bude nácvik jízdy na kole skutečně hračka. Na koloběžkách s 16“ nebo 20“ koly pak mohou jezdit děti od čtyř let. Výškově nastavitelná řídítka umožňují využití během všech etap růstu malého koloběžkáře. V nabídce máme několik modelů v různých barvách. Jsou snadno ovladatelné a mají spolehlivé brzdy.

Kvalitní koloběžky pro každého

Takže abychom to shrnuli: vysoká kvalita, dlouhá životnost, možnost rozšiřování doplňků a výměny jednotlivých opotřebovaných součástí, bezpečnost, pestré barvy a moderní design. Co víc si přát? Snad už jen co nejvíce volného času na koloběžkové řádění.

Počet produktů: 8

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS