Jedeme na to

Pro děti

Nejmenší děti mohou začít s odrážedlem, na němž trénují udržení rovnováhy, a pro ty, které už bezpečně stojí na vlastních nohou, pak máme v nabídce kvalitní koloběžky české výroby. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, protože se dají postupně upravovat podle toho, jak dítko roste. Kolobka Kostka s ním vydrží až do dospělosti. Anebo pokud by je tento dopravní prostředek náhodou omrzel, mohou si jej přisvojit rodiče a zavzpomínat na svá dětská léta.

Od předškolního věku do dospělosti

Odrážedlo Kostka je skvělým přechodem mezi klasickými malými stabilními odrážedly, na nichž děti sedí bezpečně bez převážení, a koloběžkou nebo jízdním kolem. Po zkušenostech s naším odrážedlem bude nácvik jízdy na kole skutečně hračka. Na koloběžkách s 16“ nebo 20“ koly pak mohou jezdit děti od čtyř let. Výškově nastavitelná řídítka umožňují využití během všech etap růstu malého koloběžkáře. V nabídce máme několik modelů v různých barvách. Jsou snadno ovladatelné a mají spolehlivé brzdy.

Kvalitní koloběžky pro každého

Takže abychom to shrnuli: vysoká kvalita, dlouhá životnost, možnost rozšiřování doplňků a výměny jednotlivých opotřebovaných součástí, bezpečnost, pestré barvy a moderní design. Co víc si přát? Snad už jen co nejvíce volného času na koloběžkové řádění.

Počet produktů: 12

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru