Pro děti

Koloběžky pro malé děti a juniory | KOSTKA koloběžky

Nejmenší děti mohou začít s odrážedlem, na němž trénují udržení rovnováhy, a pro ty, které už bezpečně stojí na vlastních nohou, pak máme v nabídce kvalitní koloběžky české výroby. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, protože se dají postupně upravovat podle toho, jak dítko roste. Kolobka Kostka s ním vydrží až do dospělosti. Anebo pokud by je tento dopravní prostředek náhodou omrzel, mohou si jej přisvojit rodiče a zavzpomínat na svá dětská léta.

Od předškolního věku do dospělosti

Odrážedlo Kostka je skvělým přechodem mezi klasickými malými stabilními odrážedly, na nichž děti sedí bezpečně bez převážení, a koloběžkou nebo jízdním kolem. Po zkušenostech s naším odrážedlem bude nácvik jízdy na kole skutečně hračka. Na koloběžkách s 16“ nebo 20“ koly pak mohou jezdit děti od čtyř let. Výškově nastavitelná řídítka umožňují využití během všech etap růstu malého koloběžkáře. V nabídce máme několik modelů v různých barvách. Jsou snadno ovladatelné a mají spolehlivé brzdy.

Kvalitní koloběžky pro každého

Takže abychom to shrnuli: vysoká kvalita, dlouhá životnost, možnost rozšiřování doplňků a výměny jednotlivých opotřebovaných součástí, bezpečnost, pestré barvy a moderní design. Co víc si přát? Snad už jen co nejvíce volného času na koloběžkové řádění.

K dispozici je 11 produktů.

Zobrazeno 1-11 o 11 položek

Aktivní filtry

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo