Pro jízdu s pejskem

Mushingové koloběžky pro jízdu s pejskem | KOSTKA koloběžky

Napadla nás během dneška pro majitele pejsků vhodná koloběžka. Ta by stála za pokus, polojízda, poloklus. Jen pejsek bude muset běžet celou cestu. Jemu to ovšem nevadí, naopak. Tedy, abychom byli přesní. Nenapadla nás během dneška, ale již dříve, tudíž jsme všechny návrhy stačili zrealizovat a můžeme vám předložit několik modelů, které disponují skvělými jízdními vlastnostmi. Rychlé reakce při zatáčení, spolehlivé brzdy, které vás zastaví téměř na místě, odolná konstrukce, co snese vyšší zátěž i nárazy na nerovném terénu.

Bezpečná jízda na koloběžce při venčení pejska

Takže jestliže milujete jízdu na koloběžce a máte doma čtyřnohého kamaráda, nemusíte jej nechávat o samotě, když se chcete projet. Vezměte jej s sebou a uvidíte, že bude spokojený a nadšený. Vy pak samozřejmě také. Koloběžky disponují promyšleným systémem, který vede pejska a udržuje jej v bezpečné vzdálenosti od rychlých kol. Navíc máte volné ruce a můžete se plně věnovat řízení, takže vaše jízda zůstává bezpečná i po této stránce.

Pokud potřebujete svoje dvoukolé vozidlo potřebujete přepravovat v autě nebo hromadné dopravě, mrkněte na koloběžky skládací. Dále u nás najdete koloběžky dětské anebo závodní.

K dispozici je 13 produktů.

Zobrazeno 1-12 o 13 položek

Aktivní filtry

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo