Jedeme na to

Pro jízdu s pejskem

Napadla nás během dneška pro majitele pejsků vhodná koloběžka. Ta by stála za pokus, polojízda, poloklus. Jen pejsek bude muset běžet celou cestu. Jemu to ovšem nevadí, naopak. Tedy, abychom byli přesní. Nenapadla nás během dneška, ale již dříve, tudíž jsme všechny návrhy stačili zrealizovat a můžeme vám předložit několik modelů, které disponují skvělými jízdními vlastnostmi. Rychlé reakce při zatáčení, spolehlivé brzdy, které vás zastaví téměř na místě, odolná konstrukce, co snese vyšší zátěž i nárazy na nerovném terénu.

Bezpečná jízda na koloběžce při venčení pejska

Takže jestliže milujete jízdu na koloběžce a máte doma čtyřnohého kamaráda, nemusíte jej nechávat o samotě, když se chcete projet. Vezměte jej s sebou a uvidíte, že bude spokojený a nadšený. Vy pak samozřejmě také. Koloběžky disponují promyšleným systémem, který vede pejska a udržuje jej v bezpečné vzdálenosti od rychlých kol. Navíc máte volné ruce a můžete se plně věnovat řízení, takže vaše jízda zůstává bezpečná i po této stránce.

Pokud potřebujete svoje dvoukolé vozidlo potřebujete přepravovat v autě nebo hromadné dopravě, mrkněte na koloběžky skládací. Dále u nás najdete koloběžky dětské anebo závodní.

Počet produktů: 8

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS