Světla

Budiž světlo! A to za každé denní i noční doby. Nejen vidět, ale také být viděn je důležité v provozu na silnicích i cestách. Proto se porozhlédněte po sortimentu světel na koloběžku, která zajistí bezpečnou cestu zejména při snížené viditelnosti, ať už jde o tmu nebo o mlhavé počasí. Svítilny se dělí na přední a zadní, přičemž zadní vydávají červené světlo jako upozornění pro všechna předjíždějící auta a přední mají jasný bílý paprsek. Ten osvítí každou nerovnost nebo překážku na cestě.

Dobíjecí světla přední i zadní

Pro správné uchycení na některé typy koloběžek možná budete potřebovat adaptér. Světla jsou dobíjecí, takže je vhodné vždy po cestě zkontrolovat jejich stav a hned je dobít, aby byla nachystána na další jízdu. Nabízíme široký sortiment dalších doplňků pro koloběžky KOSTKA, jako jsou například bezpečnostní prvky, nářadí, zámky atd.

Světlo na koloběžku zaručuje bezpečnější jízdu

Světlo na koloběžku je velmi důležitou součástí koloběžkářovi výbavy a chybět by nemělo na žádném kole. Světla na kolo totiž zvyšují bezpečnost jak samotného koloběžkáře, tak i ostatních účastníků silničního provozu. I když za tmy nejezdíte, světlo na koloběžce vám zajistí bezpečnější jízdu i během dešťové přeháňky či mlhy.

K dispozici je 12 produktů.

Zobrazeno 1-12 o 12 položek

Aktivní filtry

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo