Jedeme na to

Kariéra

Aktuálně nabízené pracovní pozice.

Specialista na event marketing

Hledáme:

- charismatickou, maximálně spolehlivou a proaktivní osobnost, jejíž životním posláním je práce s lidmi (širokou veřejností) a to na poli volnočasových pohybových aktivit určených pro širokou veřejnost.

Smysl pracovního nasazení:

  • - propagace koloběžek KOSTKA protřednictvím event marketingu,
  • - účast na akcích a eventech,
  • - organizování testovacích a předváděcích jízd,
  • - získávání nových klientů a obchodních příležitostí.

Místo pracoviště:     Česká republika
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu určitou, 12 měsíců s možností prodloužení
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Požadované vzdělání: VŠ nebo ÚSO (v ideálním případě s orientací na tělovýchovu, sport, rehabilitaci)
Jazykové znalosti: brilantní český jazyk; komunikativní německý jazyk výhodou

Běžná pracovní náplň:

  • - pravidelná každotýdenní účast na akcích:
    •           - kompletní organizace, od objednání a zajištění místa propagace až po realizaci faktického programu
    •             Pozn.: většina akcí se koná o víkendech, svátcích, v době prázdnin a dovolených
  • - spolupodílení se na tvorbě marketingového plánu (orientovaného na event marketing),
  • - účast na celostátních i regionálních veletrzích,
  • - součástí povinností je:
    •           - pravidelný reporting nadřízenému,
    •           - pořizování dokumentace z akcí,
    •           - aktivní práce na sociálních sítí.

Požadujeme:

  • - velmi dobrou znalost a kladný vztah ke sportu a sportovním potřebám,
  • - pracovitost,
  • - manuální zručnost,
  • - technickou zdatnost k běžným opravám (výměna pláště, oprava brzd, atp.),
  • - základy práce na PC,
  • - solidní komunikační a prezentační schopnosti,
  • - příjemný projev.

Nabízíme:

  • - práci ve stabilní české společnosti,
  • - nástup ihned,
  • - platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese,
  • - služební automobil,
  • - služební telefon a další technické a datové vybavení.

Kontakt: Petr Neugebauer, tel.: +420 725 337 408, email: p.neugebauer@kolobka.cz

Operátor robotického pracoviště - zámečník

Místo pracoviště:     Česká republika - Potůčník
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek (dvousměnný provoz)
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Vzdělání: nerozhoduje

Požadujeme:

  • - pracovitost, pečlivost, odpovědnost,
  • - schopnost chtít a učit se nové věci a technologie,
  • - komunikativního týmového hráče,
  • - aktivního člověka s chutí pracovat,
  • - základní technické předpoklady,
  • - základy práce na PC,
  • - svářečské průkazy výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme:

  • - práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a finálním výrobkem,
  • - pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
  • - práci pro člověka, který není přímo z oboru, ale chce se učit a naučit,
  • - možnost získat 5 týdnů dovolené,
  • - firemní stravování.

Vyžadujeme osobní jednání

Kontakt: Jiří Pagáč, tel.: +420 606 714 695, email: j.pagac@kolobka.cz

Prezentace laserového zpracování: www.laser-tube.cz, ukázka řezaní laseru

KOSTKA - kolobka, s.r.o. www.KOSTKAkolobezky.cz

Montážní pracovník - koloběžky

Požadujeme:

  • - pracovitost, pečlivost, odpovědnost, zručnost,
  • - základní technické předpoklady.

Nabízíme:

Kontakt: Jiří Ján, tel.: +420 606 710 265, email: j.jan@kolobka.cz

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostka-kolobka.eu

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.