Jedeme na to

Slavíme 20 let!

...od zahájení sériové výroby koloběžek!

Exkluzivní cena na koloběžky HILL FUN a TOUR FUN.

4 490,- Kč


Společnost KOSTKA slaví 20 let od své první sériově vyrobené koloběžky. Přinášíme Vám proto speciální ceny modelů  HILL FUN a TOUR FUN, jelikož chceme rozšířit základnu koloběžkářů na maximum a přinést tak tento skvělý sport co nejširší veřejnosti.


Koloběžky FUN

A co o 20 letém výročí uvádí sám zakladatel společnosti, Marek Kostka?


Vážení koloběžkoví kamarádi, Zakladatel firmy Marek Kostka

letos je to již 20 let, kdy jsem chtěl synovi koupit koloběžku na vánoce. Psal se tehdy rok 1998 a já se vydal vybrat tu nejvhodnější. Bohužel se mi nepodařilo nalézt žádnou, která by odpovídala mým představám. Proto jsem se rozhodl takovou koloběžku vyrobit. Na vánoce jsem takto vyrobil prvních 5 kusů. Vůbec jsem však netušil, že se začíná psát můj další životní příběh.


Prvních pět kusů jsem tehdy rozdal rodině a kamarádům. O koloběžky však začal být zájem a navíc jsem chtěl synovi stíhat, takže jsem pro sebe vyrobil první koloběžku pro dospělé. A tak to začalo, řekl jsem si, že je potřeba přinést na trh koloběžku pro lidi, kteří hledali to co já - kvalitní koloběžku za adekvátní cenu. No a v roce 1999 jsme v prehistorických podmínkách, které se absolutně nedají srovnat s podmínkami současnými, začali sériovou výrobu. Dnes vyrábíme mnoho typů koloběžek v desítkách variací jak pro volný čas, pro koloběh s vašimi psími kamarády, pro relaxační a zdravotní účely, ale i pro závodní aktivity. Naše koloběžky dnes úspěšně prodáváme nejen v celé Evropě, ale i v mnoha státech po celém světě. Potkáváme spoustu zajímavých lidí a společně s vámi si "Jedeme svoje".


První sériově vyrobená koloběžka

Pokud chcete začít s jakýmkoliv sportem, vždy je na začátku těžké říci, zda je to právě tato aktivita, která je pro vás ta pravá. Člověk poté přemýšlí, kolik chce vůbec investovat do začátku. Proto jsme se rozhodli nabídnout koloběžky HILL FUN a TOUR FUN za exkluzivní ceny. Naším cílem je rozšířit povědomí a základnu lidí, kteří se do koloběhu zamilují.


V kterémkoliv rozhodnutí je zásadní první okamžik, první poznání, první zkušenost. Pokud vás výrobek odradí hned na počátku, nikdy si danou aktivitu nezamilujete. Proto nabízíme kvalitní českou koloběžku, která vás chytí a nepustí už na samém začátku a koloběhu zůstanete věrní napořád.

Doufám, že se nám společně podaří rozšířit koloběžkářskou rodinu a koloběh vás chytne, stejně jako mě před 20 lety.


Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru