Jedeme na to

Exkluzivní limitovaná edice!

Dvacet let je dlouhá doba, za tu dobu jsme společně ušli obrovský kus cesty. Pomáháte nám neustále se posouvat a přinášet nové inovace. Žene nás vaše nadšení, baví nás rozdávat radost a být všude tam, kde koloběžky pomáhají. Za tu dobu jsme potkali výrazné osobnosti s úžasnými životními příběhy. Navázali nespočet přátelství a naše koloběžky s vámi byli i při těch nejdůvěrnějších chvílích. A pak, že jeden nápad nemůže měnit životy, vždyť na začátku byla jedna dětská koloběžka, která se vyrobila na koleni v garáži. Dnes jsme hrdi na to, že společně tvoříme jednu velkou rodinu a na počest toho všeho jsme pro vás připravili speciální limitovanou edici. Protože bez vás, by to nešlo a díky tomu můžeme dělat to, co nás baví.

Dnes již vyrábíme koloběžky v moderní české továrně na nejnovějších technologiích a společně můžeme hrdě říct: "To se vyrábí u nás, to se vyrábí v České Republice“.
CZECH MADE

Přivítejte koloběžky z limitované edice Kostka 20 years family!

Edice koloběžek Kostka 20 years family vychází z výbavové řady MAX. Ta v sobě skloubí aplikaci nejnovější technolgií s příznivou cenou. V řadě MAX naleznete již vše, co by měla moderní koloběžka splňovat. Ať už se jedná o úzké 65 mm široké náboje s průmyslovými ložisky, ráfky se soustruženou brzdnou plochou, prvotřídní brzdy a pláště, ergonomická řídítka, vyladěnou geometrii, precizní zpracování či možnost osazení speciálními doplňky.
Limitované edice 20 years

Na začátku byla modrá
První koloběžka byla vyrobena v modré barvě, rozhodli jsme se navázat na tuto tradici. Použili jsme speciální metalickou barvu na rám koloběžky, na vidlici a doplňky pak polo matnou červenou Ferrari, která podtrhuje firemní identitu. Celkový vzhled dotváří stříbrné komponenty s jedinečnými motivy. Kombinace lesku a polo matu vytváří výjimečný vzhled koloběžky. Odkaz této kombinace lze nalézt také v národních barvách a výročí založení naší Republiky.

Síla detailu
Precizně zpracované detaily v podobě speciálních laserem vytvořených logotypů na představci, identifikačních štítcích či nábojích. Díky tomu bude vaše koloběžka nejen dotažená do posledního puntíku, ale také získáte něco zcela unikátního.

KOSTKA REBEL MAX KID (G5)

Výborný stroj pro všechny malé uličníky a uličnice. Jedná se o dětskou koloběžku s nafukovacími koly, která vyniká velmi nízkou hmotností. Váží pouhých 5,4 kilogramů, čímž se řadí k nejlehčím dětským koloběžkám, které jsou na trhu k dostání. Hmotnost koloběžky a výška nášlapu je u dětí velice důležitá, proto byl při vývoji na tyto parametry kladen velký důraz.
REBEL KID
A víte, co je nejlepší? Tato koloběžka pro malé děti se umí proměnit i v koloběžku pro starší děti. Když její malý majitel povyroste, stačí přehodit řídítka do vyšší polohy. Výšku řídítek Kostka FBH 420 – 100 Al 2P lze polohovat pomocí upevnění v představci. Koloběžku tak můžete použít až do výšky dítěte 130 cm.
REBEL KID řidítka
Rám z vysokopevnostní oceli (CrMo) a použitá průmyslová ložiska dávají koloběžce KOSTKA REBEL MAX KID (G5) dokonalé jízdní vlastnosti. Pro zvýšení odolnosti a bezpečnosti rámu, který je mimochodem vyroben z letecké CrMo oceli, je spodní strana nášlapu opatřena speciálními sváry – prvek, které chrání rám při kontaktu s terénními nerovnostmi.

Správný a bezpečný úchop řidítek zajistí gripy, které jsou přesně uzpůsobeny velikosti dětské dlaně. Obdobně je tomu v případě brzdových pák Shimano 4000, jež jsou nastavitelné, a tak přesně padnou do ruky i těm nejmenším z nás. Brzdy samotné pak disponují dokonalou funkčností a vysokou spolehlivostí.
REBEL KID gripy
Barevné provedení dělá z koloběžky KOSTKA REBEL MAX KID (G5) designový skvost, za kterým se na ulici každý rád otočí. Nečekejte a dopřejte svému dítěti radost z pohybu. Věříme, že si tuto formu zábavy brzy a navždy zamiluje.
REBEL KID ramovka
Prémiová česká dětská koloběžka byla vyvinuta bez kompromisů z těch nejlepších materiálů za použití nejnovějších technologií. Součástí koloběžky je také navíc stojánek a speciální elektronický zvonek.
REBEL KID zvonek

KOSTKA TOUR MAX (G5)

Ať už vyrazíte na pohodovou projížďku po okolí, nebo budete odraz za odrazem směřovat za vzdálenými cíli, KOSTKA TOUR MAX (G5), koloběžka na turistiku, vám pokaždé zprostředkuje nezapomenutelný zážitek. Při koloběhu poznáte svět z netušených úhlů. Tak nastupovat, vyrážíme!

TOUR MAX
Jakmile se poprvé odrazíte, vynikající jízdní vlastnosti této turistické koloběžky pro dospělé vám ihned přirostou k srdci (nebo k noze). Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G5) si vás na první dobrou získá svou perfektní ovladatelností a stabilitou, a to i při vyšších rychlostech. Tyto přednosti vycházejí z inovované přední vidlice a geometrie rámu, kterou jsme ladili tak dlouho, až jsme ji vyladili k dokonalosti.

TOUR MAX rámovka
Abyste s grácií profrčeli i lehkým terénem, disponuje koloběžka 26" předním kolem, které snáze překonává nerovnosti. O naprosto přesné vedení jízdní stopy se zase postarají pláště Schwalbe Marathon Racer, jež nejlépe přilnou k hlaďoučkému asfaltu, avšak nepohrdnou ani polňačkou či lesní cestou.

V rámci zvýšení vašeho pohodlí jsme tuto koloběžku pro volný čas a výlety postavili na zúžené koncepci rámu a vidlic, založené na 65 mm nábojích. Tento počin zabraňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou, což pozitivně ovlivňuje celkový jízdní komfort. Za efektivní, rychlou a pohodlnou jízdou zase stojí dvoukomorové ráfky Dragon s nerezovým výpletem a náboje Kostka HK 6524 RS na průmyslových ložiscích.

TOUR MAX kolo
Jednou za čas určitě zavadíte nášlapem koloběžky o nějaký ten hrbol, tomu se zkrátka vyhnout nedá... Abychom v těchto kolizních situacích ochránili samotný rám, a prodloužili tak jeho životnost, opatřili jsme spodní stranu nášlapu speciálními sváry a výztuhou, která zároveň zvyšuje tuhost koloběžky.

Každá jízda jednou končí... Až tedy budete chtít zastavit, dopomohou vám k tomu vždy účinně a spolehlivě kvalitní véčkové brzdy Shimano 4000.

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G5) je rozený turista, který rád vyráží na delší výlety, ale rozhodně se nebude nudit ani na krátké projížďce po okolí. Tato koloběžka s nafukovacími koly pro dospělé vám bude věrným společníkem na asfaltu i nezpevněných cestách, a co je hlavní, zažijete s ní fůru skvělé zábavy, která vás nikdy neomrzí.

TOUR MAX štítek

Řídítka a madla

Jako první můžete vyzkoušet nová ergonomická řídítka Kostka FBH 680-50 Al Wings vyvinutá přímo pro koloběh. Konce řídítek jsou uzpůsobeny vašemu zápěstí a přirozenému úchopu, nedochází tak ke zbytečnému namáhání vašich rukou. Nová gelová madla zajistí komfort, který si zasloužíte.


TOUR MAX řidítka

Doplňky v ceně

Součástí koloběžky je přední a zadní blatník v barvě Ferrari. Koloběžka je navíc osazena stojánkem.


TOUR MAX doplňky

Otvírák s výrobním číslem koloběžky

Ke každé koloběžce z limitované edice získáte navíc otvírák shodující se s výrobním číslem vaší koloběžky.Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.


Prohlášení o shodě© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS