Jedeme na to

Veselé koloběžkové Vánoce!


Vánoce na krku a těžká hlava na stejném místě. Rok co rok urputně vymýšlíte originální dárky, a pokaždé z toho vyjdou bačkory, ponožky a nějaké to spodní prádlo. Není nad praktičnost, ale někdy musí nastat čas pro změnu. Co třeba investovat do zdraví? Ať už vlastního nebo zdraví svých blízkých? Vyčistit si hlavu při zdravém pohybu na čerstvém vzduchu, a k tomu zlepšit svoji kondici, potažmo imunitu. To zní jako dobrý plán!

Veselé koloběžkové!

Jenže pohyb jako dárek nezabalíte. Ani ho nedáte pod stromeček. Může tam však být překvapení v podobě vhodného sportovního náčiní. Třeba s činkami nebo švihadlem se sice dá cvičit i venku, ale tak jsme to zrovna nemysleli. Chtělo by to něco svižnějšího, něco mobilnějšího, něco, na čem se dá třeba i vyrazit na výlet. Kolo má každý, není ale třeba jít s davem. Máme pro vás lepší tip na dárek. Koloběžku!


Koloběžka pro zdraví

Díky tomu, že na koloběžce stojíte a střídavě se odrážíte levou a pravou nohou, protahujete nejen spodní, ale i horní polovinu těla. Že vás bolí záda z jízdy na kole? Koloběžka není bicykl, na ní efektivně zapojujete i hluboké svaly, důležité pro stabilitu páteře. Posilujete také břišní a dýchací svaly, svaly paží nebo svaly krku. Slyšeli jste o tom, že jízda na koloběžce krásně tvaruje zadečky? To není mýtus, to je realita, kterou vám zejména koloběžkářky rády potvrdí.

Vyjížďka v parku

Česká koloběžka, dobrá koloběžka!

V Česku koloběžky za poslední dekádu zažívají velký boom. Co je na nich tak zajímavého? Jsou to jednoduchá přibližovadla s minimálními nároky na údržbu. Ani zdaleka nejsou jen pro děti, naopak – na koloběžkách jezdí více dospělých. Jsou cenově dostupnější než kola ve stejné kvalitativní kategorii, a ujedete na nich stejně daleko po silnici, na polních cestách i v terénu. A pejskaři je milují. Koloběžky jsou jednoduše cool! Pojedete-li na kole, nikdo si vás nevšimne. Za koloběžkou se každý otočí. S obdivem a možná i s trochou závisti. To ale pořád ještě není všechno. Jízda na koloběžce totiž prospěje vašemu zdraví a kondici více, než byste si možná napoprvé mohli myslet.

Made in CZECH

Vybere si každý

Pokud jste už netrpělivě začali sjíždět nabídky koloběžek na e-shopech, trochu vám to zjednodušíme. Máme pro vás pár tipů na osvědčené modely pro děti i dospělé.


Pro dospělé

Nejlevnější kvalitní koloběžky - objevte řadu FUN

TOUR FUN (G5)

Velká koloběžka s koly 26/20 palců – v současné době nejoblíbenější kategorie modelů pro dospělé. Velká kola kladou malý odpor, jízda je díky geometrii vyladěné pro dospělého jezdce pohodlná a bezpečná. Stupátko má správnou výšku a řídítka správnou šířku. Brzdy brzdí spolehlivě a zbytek… ten je už jen ve vašich nohách. Jak si vede koloběžka v testech odborníků zjistíte v recenzi na www.priblizovadla.cz!

Koloběžka TOUR FUN (G5) od 4990,- Kč

TOUR FUN (G5) od 4 990,-Kč!


HILL FUN (G5)

Ani malá, ani velká. Střední velikostní kategorie, donedávna klasika mezi koloběžkami – ovšem stále velmi oblíbený model s koly 20/16 palců. Na Hillce může jezdit skoro celá rodina. Od teenagerů až po dospěláky. Všem poskytne výborné jízdní vlastnosti, a je skladnější než velké koloběžky. Ideální model do města, kdy koloběžku kombinujete s autem nebo MHD.

Koloběžka HILL FUN (G5) od 4990,- Kč

HILL FUN (G5) od 4 990,- Kč!


Nejprodávanější a nejlepší koloběžky v poměru cena/výkon - objevte řadu MAX

Kdo by přeci jenom zatoužil po stroji kvalitnějším s lepšími jízdními vlastnostmi, nechť navštíví naší produktovou sérii koloběžek MAX. Z této produktové série je i koloběžka TOUR MAX (G6), která dostala od portálu přibližovadla.cz ocenění "Super volba".

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G6)

PROZKOUMAT modelovou řadu MAX.


Pro děti

STREET FUN KID (G4) a STREET FUN KID (G5)

Vánoce jsou svátky především dětí, a to by bylo, abychom pro ně neměli pěknou koloběžku! Dětská koloběžka vyžaduje konstrukci přizpůsobenou dětské postavě. Kostka Street Fun Kid (G4) je navržená, optimalizovaná a vyrobená speciálně pro mrňouse od 4 let. Díky tomu se malé děti nemusí namáhat na koloběžce určené vyšší věkové kategorii nebo jiném nevhodném stroji.

DĚTSKÉ KOLOBĚŽKY od 3990,- Kč

HILL FUN KID (G5)

Koloběžka pro mladé začátečníky aneb "za málo peněz hodně muziky". Pokud s koloběhem vaše dítě teprve začíná a nechcete do nového stroje investovat majlant, KOSTKA HILL FUN KID (G5), koloběžka do 100 kg, je pro vás výbornou volbou. Aby nedošlo k mýlce... Tato koloběžka pro dospívající děti a dospělé je cenově přijatelná, přesto dotažená do posledního detailu. Stejně jako v případě všech ostatních koloběžek KOSTKA jsme si při její výrobě dali záležet, proto se vyznačuje precizním dílenským zpracováním.

DĚTSKÉ KOLOBĚŽKY od 3990,- Kč

Kde jsou moje blatníky?!

Hlášku z filmu Obecná škola jistě znáte. Myslete na ni také, až budete objednávat novou koloběžku. Že už jednu doma máte? A co blatníky? Ty na ni máte také? Koloběžková sezóna v našich krajích trvá kromě vysloveně horských oblastí v podstatě celý rok. Blatníky se tedy hodí, i kdyby to mělo být jen „lízátko“ na přední kolo. Ovšem v moderním hliníkovém provedení, zapadajícím do celkového designu koloběžek Kostka. Celoobvodové blatníky, poskytující lepší ochranu, ale máme v nabídce samozřejmě také.

Nesmíme zapomenout ani na stojánek. Nechcete přece válet svůj krásný nový stroj po zemi! No a pak nějaká ta užitečná brašnička na řídítka či na rám, nebo kousek slušivého oděvu. Jen zvonek – toto důležité příslušenství – kupovat nemusíte. Ten je u každé koloběžky Kostka ve standardní výbavě.

Přejeme vám Veselé koloběžkové Vánoce!


Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS