Staňte se našim parťákem

Provozujete velkoobchod, kamennou prodejnu, e-shop nebo půjčovnu sportovního vybavení do jehož nabídky by zapadl náš sortiment?

Máte zájem s námi spolupracovat a podílet se na rozvoji koloběhu ve světě?

Kontaktujte nás a my už s vámi doladíme všechny potřebné detaily.

KONTAKTY:

flag-czechia.png flag-slovakia.png
Jiří Machovský
+420 722 502 863
j.machovsky@kolobka.cz


Inspirujte se a podnikejte s koloběžkami!

Objevte netušené možnosti a rozdávejte radost spolu s námi...

firma.jpg


Koloběžky nabízí spoustu možností pro podnikání. Není to nic složitého, jsou to vlastně jen dvě kola spojená stupátkem. Plus řídítka a brzdy, to dá rozum. Nic dalšího není potřeba. Stačí se jen odrazit! Díky tomu je koloběžka věrný přítel, kdykoliv připravený k jízdě, naprosto nenáročný na údržbu.

prodejna.jpg

Prodejna

Vlastníte kamenný obchod a přemýšlíte o rozšíření svého sortimentu? Nabídněte svým zákazníkům neco nového a neokoukaného! Zapojte se do koloběhu spolu s dalšími prodejci po celém světě.

 

pujcovny.jpg

Půjčovna

Vlastníte objekt v blízkosti cyklotras nebo jiné zajímavé lokalitě? Půjčovná může být například horská, sjezdová, nebo okolo nejrůznějších cyklostezek. Naše široká nabídka koloběžek se nezalekne žádného terénu ani využití.

kostkaactive.jpg

KOSTKA Active

Nabídněte svým klientům zážitek ve formě jízdy na koloběžce pod vedením zkušených a vyškolených lektorů - vás! Naše vzdělávací kurzy akreditované MŠMT pořádáme pravidelně každý rok.

 

footbikesharing.jpg

Footbike sharing

Sdílené dopravní prostředky jsou fenoménem doby nejen ve velkých městech. Koloběžky nejsou žádnou vyjímkou. V Česku dokonce nabízíme řešení pro footbike sharing, tedy program sdílených koloběžek.


Půjčovny u jezer a kempů

Kempy a jezera jsou oblíbenou destinací spousty turistů a návštěvníků, ať už při dovolené, nebo jen krátkém víkendovém odpočinku. Díky množství dostupných turistických a cyklistických tras se tyto oblasti dají skvěle využít při realizaci půjčovny koloběžek.

Tipy na výlety na koloběžce:

 • - večerní projížďky po kempu a jeho okolí
 • - poznávání okolí kempu a přilehlých obcí
 • - výlety na zajímavá místa v okolí
 • - využití stávající sítě cyklotras a cyklostezek
 • - výlety pro školy a zájmové kroužky
pujcovnyujezerakempu.jpg

Referenční půjčovny

topsportscentrum.jpg

 

kolobezkyceskyraj.jpg

Horské půjčovny

Horský sjezd na koloběžce je nevšední letní adrenalinový zážitek pro všechny návštěvníky velkých horských komplexů a skiareálů. Nahoru po svých nebo na lanovce. A dolů na koloběžce, to je jízda! V případě pěšího výletu na kopec není nic lepšího, než zakončit tuto poctivou túru adrenalinovým sjezdem na koloběžce zpátky dolů do srdce střediska.

Tipy užití koloběžek:

 • - na kopec lanovkou, dolů na koloběžce
 • - výšlap do cílového místa, kde čekají koloběžky připravené na sjezd
 • - sjezd sjezdovek a turistických stezek spolu s návštěvou zajímavých míst
horskepujcovny.jpg

Referenční půjčovny

malinobrdo.jpg

 

spindleruvmlyn.jpg

KOSTKA Active

Jízda na koloběžce není jen o adrenalinu nebo vyjížďkách po kulturních památkách a hezkých místech. Jízda na koloběžce je pohybová aktivita, a jako taková s sebou přináší zásadní zdravotní benefity. Sotva bychom našli jinou pohybovou aktivitu, která na lidské tělo působí tak komplexně, jako právě koloběžka. Proto vznikají organizovaná sdružení KOSTKA Active.

Zapojte se do našeho programu a staňte se vyškolenými profesionály pro jízdu na koloběžce a její techniku. Pořádejte pro své zákazníky firemní akce, večerní projížďky, projektové dny pro školy, individuální vyjížďky, lekce jako dárek nebo půjčujte koloběžky s hodinovou ukázkou jízdy a správné techniky. To všechno pod záštitou KOSTKA Active.

Tipy užití koloběžek:

 • - firemní akce, teambuildingy
 • - půjčovna koloběžek s odborným výkladem a praktickou ukázkou techniky jízdy
 • - pravidelné vyjížďky s možnosti zapůjčení koloběžky
 • - kondiční vyjížďky, výkonnostní tréninky
kostkaactive-foto.jpg
kostkaactive-logo.jpg

Koloběžky a elektromobilita

Když pro jízdu na koloběžce vydáte vlastní energii, děláte něco pro své zdraví. Což je super, ale někdy se člověk jednoduše musí šetřit. Důvodem může být například zdravotní omezení, které nedovoluje sportovat tak, jak bychom si přáli. Využijte snadného pohybu na čerstvém vzduchu a přirozeně zvyšujte vlastní imunitu! Důvodů pro využití pomoci elektropohonu je více, zvláště v době rozmachu městské mobility - přijet na schůzku v obleku, kožených botech, přitom elegantně na koloběžce a nezpotit se.

e-KOSTKA je vybavena inovativní technologií asistence při odrazu, která usnadňuje a snižuje námahu z jízdy. Systém je nakonfigurován v jízdním režimu nazvaném „PEDELEC“ (PEDal ELEctric Cycle), který je v souladu s právními předpisy Evropské Unie o jízdních kolech s pomocným elektrickým pohonem (Electric Pedal Assisted biCycle - EPAC, norma ČSN EN 15194+A1).

Výhody elektrokoloběžek KOSTKA:

 • - Bez kabelů.
 • - Bez nutnosti registrace a pojištění.
 • - Ovládání pomocí mobilní aplikace.
 • - Rekuperace a rychlé nabíjení.
 • - Splňuje právní předpisy EU o jízdních kolech s pomocným elektrickým pohonem.
elektromobilita.jpg
ekostka-logo.jpg

Footbike sharing

Footbike sharing je systém půjčování koloběžek - na místě jednom koloběžku zapůjčit a na místě jiném ji pohodlně vrátit. Nejčastěji se počítá s půjčováním koloběžek ve městě pro dopravu na krátkou vzdálenost a na krátký čas. Podobné využité je i v cestovním ruchu (regionální turistika).

Cílem je přinést obyvatelům i návštěvníkům města, možnost pohodlně využít ekologický dopravní prostředek k cestě do práce či za zábavou, ale také přinese i samotnou zábavu či sportovní vyžití.

Vyvinutý modulární systém umožňuje na koloběžkovou stanici (zastávku) umístit libovolný počet koloběžkových stojanů. Pro vznik takové koloběžkové stanice nejsou v oblasti jejího umístění potřeba žádné stavební úpravy.

footbikesharing-foto.jpg

Reference

scoobikesharing.jpg

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo