Jedeme na to

Zajeďte si pro zdraví a krásu. Na koloběžce.

Není snad pod sluncem ženy, která by nechtěla být věčně mladá, krásná, zdravá, štíhlá… Některá má tento dar od přírody, jiná musí ke svému ideálu urazit delší cestu.

Zkraťte si tuto pouť jízdou na koloběžce! 

Jízda na koloběžce zásadním způsobem pozitivně ovlivňuje kondici kloubů dolních končetin. Nenáročným způsobem jsou tak tvarovány zadek, bříško, stehna a lýtka. Jízda na koloběžce je také skvělou prevencí proti celulitidě. A navíc… jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce.

Marek Kostka, ředitel firmy KOSTKA - kolobka k tomu říká: Koloběžka je velmi oblíbená zejména u mladých žen, ale také u žen středního věku. Bez zajímavosti není ani fakt, že například v sousedních zemích si koloběžku pořizuje velký podíl 'pejskařů', dámy se psy samozřejmě nevyjímaje. Projet se na koloběžce společně se zvířecím členem rodiny posiluje sebevědomí jezdce i psího partnera. Ve spojení se zdravým životním stylem a vyváženou stravou je jízda na koloběžce naprosto ideální volbou pro milovníky aktivního způsobu života.“

Specialista na léčebnou a sportovní rehabilitaci MUDr. Kamil Ramík uvádí poznatky ze svojí odborné praxe: „Koloběh skrývá široké možnosti v podobě aktivního procvičování většiny svalových partií. Jízda na koloběžce je velmi vhodná k posílení a tvarování svalů dolních končetin, pro zpevnění hýžďových a bočních zádových svalů. Navíc ji lze efektivně využít při aktivním snižování nadváhy.“ 

Vídeňský specialista na sportovní ortopedii a chirurgii Dr. Karl-Heinz Kristen uvádí, že po ortopedické stránce splňuje koloběžka nejlepší dynamickou formu tréninku, která zvyšuje celkovou stabilizaci a koordinaci končetin.

Rakouský vědecký pracovník Dr. Josef Wiesauer říká, že koloběžka je ideální rehabilitační pomůckou po operacích a po zraněních kolenních a hleznových kloubů, tedy v okamžiku, kdy „klasické běhání již není možné“.

Německý specialista Dr. Wolfang Ries se ve svých vědeckých přednáškách věnuje civilizačním onemocněním, např. zvýšenému krevnímu tlaku, obezitě, cukrovce a jiným a souhrnně lze jeho práci označit jako slovy "jak koloběh pomáhá jedincům zdravým, nemocným i tělesně handicapovaným". 

 

V únoru loňského roku jsem si při lyžování zlomila levou tibii a pochroumala koleno. V únoru letošního roku mi tedy moji skvělí kolegové na ortopedii šoupli kloub nový a fyzioterapeuti mi ukázali, jak se znovu rozpohybovat. Koloběžka moji anabázi s více než rok trvajícím značně omezeným pohybem rázně ukončila. A nejen to, koloběžka je teď moje nová královna. Při každé jízdě mi zapojí všechny svaly i ty, jejichž existenci jsem si plně uvědomovala naposledy před třiceti lety. Jsem s koloběžkou nadmíru spokojená, dokonce mizí i přebytečná kila..MUDr. Eva K. Loni jsem k Vánocům dostala na vlastní přání tuto koloběžku, cílem bylo shodit nějaké kilo. Za rok jsem zhubla 12 kg. A to jezdím jen 3-4x v týdnu cca 15 km. Stehna i zadek mám pěkně pevné a už se mám zase ráda. Svoji koloběžku MILUJU.Kateřina Z. Ještě před rokem mě ukrutným způsobem bolela hlava od zad. Po shlédnutí pořadu, ve kterém byla doporučována jízda na koloběžce, místo na kole pro úlevu s těmito potíži mi docela dlouho trvalo, než u mě zvítězila zvědavost a já si koloběžku z vaší nabídky koupila. Bolest se ještě sem tam objeví, ale je mizivá a jen občas (a ty kila jak jdou dolů). Místo toho bláznivého cosmo disku by měli ukazovat vaše koloběžky!!! Mějte se.Adriana S. Nevyčerpatelný zdroj radosti z pohybu! A navíc, marně vzpomínám, kdy jsem naposledy viděl tak precizní, krásnej a užitečnej výrobek. Klobouk dolu do Potůčníku...Josef B.

Pro formování postavy KOSTKA doporučuje:

Další články:


Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.


Prohlášení o shodě© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS