Koloběžka KOSTKA TRIP

Barva
Dostupnost

Na dotaz

Kód produktu:0100000000026828
EAN13: 8596072005385
Počet
Cena vč. DPH 767,77 €
Cena bez DPH 767,77 €
Jedeme na to

Více informací

Zapomeňte na překážející bagáž zavěšenou na přední vidlici koloběžky, vezměte si s sebou na cestu vše potřebné a zároveň si uživejte pohodlnou plnohodnotnou jízdu bez omezení!

Koloběžka KOSTKA Trip vychází z modelové řady STAR. Nabízí tak komponenty, ne které jste u této řady zvyklí - Hybridní náboje KOSTKA, Brzdy Shimano XT. Limitovaná edice koloběžky KOSTKA Trip nabízí mnoho věcí navíc. Tím je doplňkové příslušenství v ceně. Příslušentví tvoří systém promyšlených, na sebe navazujících brašen, které lze použít i samostatně ve stylu bikepackingu, chcete-li footbikepackingu. To je moderní styl cestování natěžko, při kterém se buďto vůbec nebo jen v minimální míře využívají nosiče. Veškeré příslušenství je tak zavěšeno přímo na koloběžce. Můžete tak podle výletu zvolit vhodné brašny a vyrazit.

Limitovaná edice koloběžky KOSTKA Trip je vylakována v matné černé barvě, doplňky a některé komponenty pak dokreslují eleganci koloběžky svým lesklým červeným lakem.

Dalším kouskem nadstandartní výbavy jsou kožené gripy s molitanovou vystélkou, které jsou navíc rozšířeny o rohy, které jsou ve shodě s gripy potažené pravou kůží s měkkým podkladem. Tyto rohy zajišťují pohodlnější postoj při jakékoliv jízdě a díky možnosti střídání poloh vašich ruk na řidítkách i možnost odpočinku.

Jak na tom jsou kola? Hybridní náboje KOSTKA s polokeramickými ložisky (keramické kuličky, ocelový „domeček“) jsou vypleteny na přímém výpletu zeslabovaných špic značky Sapim. A na dvoukomorových ráfcích je koloběžka obuta do Schwalbe KOJAK. To vše dohromady dává nejlepší předpoklady nízkého valivého odporu.

Cestovatelský set brašen se pak skládá z praktického blatníku a samotných brašen. Pořiďte si brašny, zabalte všechny věci a vyrazte na výlet!
Brašna KOSTKA Trip FBH 26 XXL

Brašna KOSTKA Trip FBH 26 XXL

Elegantní a funkční brašna Trip FBH 26 XXL je určená každému koloběžkáři. Je upevněná na představci a vzhledem ke své velikosti pojme nejen peněženku, klíče s mobilním telefonem, ale i větrovku nebo svačinu. Se svým smartphonem uschovaným pod svrchní průhlednou folií můžete být stále on-line i na cestách.

Brašna je upevněná pomocí kovového klipu určeného výhradně pro představec KOSTKA. Velmi rychlou a snadnou montáž umožňuje kovový nýt všitý do spodní strany brašny. Jezdec tak může brašnu kdykoliv z řídítek sejmout a mít ji neustále u sebe.

Přibližný objem: 2,7 litru

Brašna KOSTKA Trip TWIN XXL

Brašna KOSTKA Trip TWIN XXL

Každá správná výletní koloběžka by měla být vybavena brašnou KOSTKA Trip TWIN XXL.

Její výhodou je snadná a rychlá montáž. Brašnu tak můžete mít neustále po ruce, a to i při krátké zastávce v obchodě či v restauraci. Brašna je upevněna pomocí proužků na suchý zip k hlavní rámové trubce a je tvořena dvěma na sobě nezávislými kapsami, jejichž meziprostor je opatřen Bottle bagem na láhev o objemu 2,8 litrů. Brašna KOSTKA Trip TWIN XXL disponuje dostatkem místa pro uschování všech důležitých věcí - tzn. nejen peněženky, mobilu a klíčů, ale např. i oblečení, svačiny, dalekohledu či fotoaparátu, ale třeba i náhradní duše a nářadí, které na delším výletu může přijít vhod.

Přibližný objem brašny: 2x 2,5 litru

Brašna Trip Box

Brašna KOSTKA Trip Box

Dalšího rozšíření arsenálu brašen docílíte s brašnou KOSTKA Trip Box. Praktická výletní brašna se zipy s obou stran koloběžky, do které se vleze nemálo doplňků, náhradních dílů, nebo dokonce i spacák a dost možná i malý nákup! Brašna se přidělává na nový blatník KOSTKA Footbike Fender, bez tohoto blatníku není možné brašnu použít a na koloběžku uchytit. Brašnu přichytíte na blatníku za jednotlivé výstupky a zajistíte závlačkou ve spodní části brašny, ať už zastavíte kdekoliv, brašna může být všude s vámi.

Přibližný objem brašny: 4 litry

Brašna Trip Plus Box

Brašna Trip Plus Box

Nestačí vám velikost brašny TWIN XXL?
Brašnou Trip Plus Box velice jednoduše zvětšíte objem vašeho možného "nákladu". Brašna je vybavena plastovými cvočky, které nacvaknete do příslušných dílů na brašně TWIN XXL a můžete vyrazit!

Přibližný objem brašny: 1,3 litru

Blatník KOSTKA Footbike Fender

Blatník KOSTKA Footbike Fender

Blatník KOSTKA Fender je určen výhradně pro koloběžku. Jeho konstrukce se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Blatník KOSTKA Fender není jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design.

Blatník k rámu koloběžky jednoduše připevníte na místo, kam patří držák na láhev. Blatník ale neovlivní možnost na koloběžku samotný držák na pití umístit. Je totiž designovaný tak, aby se na něj v případě potřeby dal držák přidělat.

Radar vlastností

Základní specifikace

Výška 960 mm
Délka 1 730 mm
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 26"
Velikost zadního kola 20"
Světlost nášlapu 50 mm
Délka nášlapu 420 mm
Výška nášlapu 76 mm

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru