Koloběžka KOSTKA TWENTY STAR (G4)

Dostupnost

Tento produkt již není na skladě

Kód produktu:0100000000025448
EAN13: 8596072004869
Počet
Cena vč. DPH 329,75 €
Cena bez DPH 329,75 €
Jedeme na to

Více informací

Koloběžka KOSTKA pro dospělé

Rychle, obratně, ladně a stylově – přesně tak a nikdy jinak, na krátkých i dlouhých výletech, na zpevněných i nezpevněných cestách, ve městě i v horách. Koloběžka KOSTKA TWENTY STAR se zkrátka kdykoliv a kdekoliv postará o dokonalý požitek z jízdy.

Hned zprvu na vás udělá dojem svým barevným pojednáním, které se vyznačuje kombinací a zářivých odstínů. Ty tlumenější jsme použili na rám a vidlice, ty zářivé, vyvedené v lakované metalíze, zase na blatníky, náboje kol, držák na lahve, představec a záslepky řidítek. Pokud tedy hledáte koloběžku s nafukovacími koly 20" v jedinečném barevném provedení, která nejenže skvěle vypadá, ale i skvěle jezdí, jste na správné adrese.

Perfektní jízdní vlastnosti koloběžky KOSTKA TWENTY STAR jsou dány geometrií rámu, která zjišťuje precizní ovladatelnost a vysokou stabilitu i ve vysokých rychlostech. A že jich nebude problém dosáhnout... Až do toho kopnete, nebude vám v cestě stát nic krom vaší výdrže. Aby vám to jelo jako po másle, jsou 20" kola koloběžky vybavena úzkými náboji Kostka HK 6524 FH na polokeramických ložiskách. V rychlé jízdě vám nebudou bránit ani prémiové pláště Schwalbe Marathon Supreme, které hladce posviští po asfaltu a zároveň spolehlivě podrží na nezpevněných cestách. Zmiňované pláště jsou obuté na odolných dvoustěnných ráfcích Better s nýtováním, vypletených redukovanými paprsky Sapim. Taková kola se točí jedna báseň. I tu nejpoetičtější jízdu je však bohužel nutné někdy zastavit. Od toho tady jsou účinné brzdy Shimano XT, které se mohou pochlubit skvělou vychytávkou – jejich lanka jsou pro zvýšený chod potaženy unikátní nanovrstvou.

Mysleli jsme i na vaše pohodlí. Na každém kilometru zajistí vysoký jízdní komfort zúžená koncepce rámu a vidlic, zabraňující kontaktu odrazové nohy s koloběžkou. Aby rám koloběžky při styku s terénními nerovnostmi neutrpěl výrazné újmy na zdraví, je spodní část nášlapu opatřena výztuhou a speciálními sváry. Tímto počinem jsme výrazně prodloužili životnost rámu a zároveň zvýšili jeho tuhost.

KOSTKA TWENTY STAR, řadící se mezi koloběžky na silnici i do mírného terénu, je zkrátka překrásný stroj, který vám učaruje nejen svým designem, ale i vytříbenými jízdními vlastnostmi. Tak na nic nečekejte a odrazte se za úžasnými pocity, které s sebou jízda na této koloběžce přináší.

Radar vlastností

Základní specifikace

Výška 940 mm
Délka 1565 mm
Hmotnost 8,6 kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 20"
Světlost nášlapu 50 mm
Délka nášlapu 420 mm
Výška nášlapu 76 mm
Rozvor kol 1080 mm
Šířka řidítek 615 mm

Vybavení

Brzdy Shimano XT
Náboje KOSTKA HK 6524 FH
Obutí Schwalbe Marathon Supreme
Ráfky Dvoustěnný - BETTER
Představec KOSTKA SK 2822 S
Řídítka KOSTKA FBH 615-160 St
Vidlice Pevná 20" - 65 mm
Ložiska (Náboje) Polokeramická
Hlavové složení KOSTKA HSK 2834
Madla Kožená
Paprsky Nerezové
Zátky Hliníkové odrazové

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru