Facebook Instagram YouTube
O nás

O nás

Originál KOSTKA

Originál KOSTKA

Přestože je koloběžka poměrně jednoduché přibližovadlo, jednodušší než třeba jízdní kolo, vyrobit ji tak, aby sloužila co nejlépe, není žádná legrace. Děláme to více než dvacet let, takže víme, o čem je řeč. Koloběžky značky KOSTKA snadno rozlišíte od jiných modelů na trhu. Design našich strojů je nezaměnitelný, funkčnost jej doplňuje v optimálním poměru. Inovujeme pravidelně, ale ne pro efekt – naše vylepšení vždy zvyšují užitnou hodnotu koloběžek.

Soběstačnost aneb když hospodaříte na svém

Jakkoliv je celosvětová ekonomika globalizovaná, vždy je výhodnější mít celou produkci pod přímou kontrolou. Společnost KOSTKA - kolobka už sice přerostla velikost rodinné firmy, zůstáváme však nadále věrní vlastní výrobě ve vlastních prostorách.

Svoji práci děláme dobře – máme na to „štempl“

Od roku 2009 je naše společnost držitelem Certifikátu systému environmentálního managementu ISO 14001:2005 a Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2001. Od února roku 2011 naše společnost vyhlašuje Politiku integrovaného systému managementu, která se dotýká kvality a ochrany životního prostředí.

Naší práce si ceníme a chráníme ji v rámci globálního trhu

Na počátku roku 2012 proběhla úspěšná registrace naší obchodní značky u Evropského patentového úřadu (ESP) a KOSTKA se tak stala registrovanou ochrannou známkou. Paralelně s registrací názvu firmy proběhlo i přihlášení výrobků, čímž bylo dosaženo komplexní mezinárodní průmyslové ochrany.

Proč koloběžky KOSTKA

Proč koloběžky KOSTKA

Česká republika je koloběžková velmoc. Nikde jinde v Evropě, a velmi pravděpodobně ani na celém světě, nenajdete tolik koloběžkářů jako v Česku. Díky tomu, nebo možná právě kvůli tomu, je u nás zároveň také velká koncentrace výrobců koloběžek. Nechceme být neskromní, ale my ve firmě Kostka - kolobka jsme tak dlouho a s takovou vervou na koloběžkách pracovali, až jsme se stali největším výrobcem široko daleko. Jsme na to pyšní, ale zároveň nás to zavazuje.

Více než 20 let zkušeností s koloběžkami

Když něco děláte hodně dlouho, buďto vás to časem přestane bavit, nebo se v tom naopak stanete mistry. My jsme naštěstí ten druhý případ. Každá nová generace našich koloběžek je lepší než ta předchozí. Vylepšujeme zdánlivě dokonalé.

Česká firma od návrhu po výrobu

Ceníme si vlastních nápadů i zručnosti českých rukou. Jsme pyšní na to, že máme vlastní výrobní kapacity a špičkové technologie. Dáváme práci lidem v regionu, naše koloběžky voní horským vzduchem Jeseníků.

Koloběžkám se věnujeme na 100 %

Vyrábíme jen a pouze koloběžky. V hlavách našich konstruktérů jsou opět jen a pouze koloběžky. Naše stroje pracují jen na koloběžkách. Jsme koloběžkoví specialisté, žijeme koloběžkami. Nenecháme se rozptylovat ničím jiným.

Definujeme koloběžky jako celek

Vyrábíme nejen samotné rámy koloběžek, ale také velkou většinu komponent, které jiní výrobci musí nakupovat. Díky tomu je můžeme přizpůsobit specifikám koloběžek. Nejsme omezení nabídkou subdodavatelů. Jsme soběstační od návrhu po výrobu.