Pláště musí zajišťovat nejen nízký valivý odpor, ale také dostatečný komfort při jízdě, proto používáme pláště pouze od renomovaných výrobců.


Kenda

KENDA je jedním z největších světových výrobců cyklistických plášťů a duší


Kenda Khan

Kenda KhanZákladní typ pláště. Pohodlná jízda po široké hladké střední části a dobrá trakce díky dezénu na stranách. Výborný, pohodlný trekový plášť pro denní použití.


Schwalbe

Jsme si vědomi toho, že pláště představují velmi důležitou součást koloběžek. Z tohoto důvodu využíváme obutí od renomované německé firmy Schwalbe. Většina těchto plášťů je také vybavena na boční straně reflexním pruhem pro zvýšení pasivní bezpečnosti.


Schwalbe Big apple

Schwalbe Big AppleIntegrované pružení. S Big Applem začal před 10ti roky trend balónových plášťů: komfort bez nákladné techniky! Vzduchový polštář pláště je používán jako přirozené pružení. S tlakem cca 2 bary balónové kolo lehce jede a přitom plně pruží. Normální plášť šířky 37mm musí být nahuštěn aspoň na 4 bary, aby se odvaloval stejně.


Schwalbe Marathon

Schwalbe MarathonOriginál. Praotec všech prvotřídních cestovních plášťů. Vložka GreenGuard z vysoce elastického kaučuku je silná 3mm. Z jedné třetiny je GreenGuard z recyklovaných latexových produktů. “Anti-aging” - bok snáší typické přetížení způsobené malým tlakem výrazně déle, než se objeví ošklivé trhlinky


Schwalbe Marathon Racer

Schwalbe Marathon RacerJsou nejlehčími plášti ve své kategorii. Speciální kaučuková vrstva zesílená dvojitou nylonovou membránou zajišťuje ochranu proti defektu. Směs SpeedGrip z přírodního kaučuku dává koloběžce dokonalé jízdní vlastnosti s min. valivým odporem. Pláště je možné hustit vysokým tlakem.


Schwalbe Marathon plus

Schwalbe Marathon PlusNeprorazitelný plášť. Nejlépe ochráněný plášť proti defektu. Kromě vynikající ochrany přesvědčuje mnoha vnitřními hodnotami: Valivý odpor. Patentovaná, 5mm silná vložka SmartGuard má oproti všem ostatním napodobeninám výraznou výhodu v nízkém valivém odporu. Recycling. Také u SmartGuardu používáme částečně recyklovanou gumu ze starých latexových produktů. Anti-aging boční stěna pláště. Vydrží typické poškození jízdou při nedostatečném tlaku výrazně déle, než se objeví ošklivé trhliny.Schwalbe Marathon Supreme

Schwalbe Marathon SupremeDynamika v nejčistší podobě.Supreme byl první Marathon v Evolution Line. Teď přichází v druhé generaci. Nová směs OneStar ho dělá ještě rychlejší. S novým profilem nejen dobře vypadá, ale také jede ještě svižněji než dříve.


Schwalbe Kojak

Schwalbe KojakKojak nedělá kompromisy. Je doma na silnici. Rychlý a sportovní slick bez profilu a jiných zbytečností váží zanedbatelných 295g (vel.35-559). Za jeho bezpečnost ručí reflexní logo a pás RaceGuard. Reflexní logo nenahrazuje reflexní pruh nebo odrazky podle StVZO.


Schwalbe Durano

Schwalbe DuranoPro polykače kilometrů. Oblíbené Durano má úplně nový dezén a je nyní o 10g lehčí. Jeho vyjímečné kvality zůstaly zachovány. Extrémně velká trvanlivost, dvojitá směs pro lepší přilnavost take při tréninku na mokrých silnicích. Osvědčený ochranný pás RaceGuardPro polykače kilometrů.


Schwalbe Black jack

Schwalbe Black JackVšestranný terénní profil s dobrým záběrem a příjemným odvalováním.


Schwalbe Nobby Nic

Schwalbe Nobby NicUniverzál, který funguje v každé situaci, jedno v jakém počasí, jedno v jakém terénu. Design profilu: vynikající trakce a brzdění díky speciálnímu uspořádání bloků na středu, velké bloky na krajích pro excelentní kontrolu.


Schwalbe Mad Mike

Schwalbe Mad MikeOsvědčený všestranný terénní profil. Nově s ochranou KevlarGuard: osvědčená ochrana ze speciálního kaučuku a kevlarových vláken.


Tufo

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala — zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě.


Tufo elite jet (galuska)

Schwalbe Elite JetPřes neuvěřitelně nízkou garantovanou hmotnost má tento model dobrou odolnost proti defektu a dobrý kilometrový výkon. Možnost vysokého huštění a tím absolutní minimalizace valivého odporu.
VECTRAN BARIÉRA DEFEKTU - tento vysoce účinný protidefektní systém chrání pneumatiku v nejvíce ohroženém místě pod běhounem, zajišťuje jí nejlepší možnou ochranu a zároveň přispívá ke stabilitě při zatáčení.

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo