V-brzdy

Promax

PromaxZákladní účinné V-brzdy používané u koloběžek řady FUN.


Shimano 4000

Shimano 4000Kvalitní brzdy Shimano 4000 zaručují maximální bezpečnost a přesné dávkování brzdné síly. Ergonomické páčky pak poskytují dokonalý komfort. Léty ověřené brzdy.


Shimano XT

Shimano XTŠpičkové brzdy Shimano XT zajišťují dokonalý brzdný účinek díky přesnému dávkování brzdné síly. Ergonomické páčky s přepákováním pro ještě hladší chod a zvýšenou brzdnou sílou Vás nikdy nenechají na holičkách.


Kotoučové

Shimano 395

Shimano 395Základní hydraulické kotoučové brzdy Shimano. Nedochází k zahřívání ráfku. Naprosto hladký chod je zajištěn minerálním olejem. Brzdný účinek je možné dávkovat s velkou přesností. Kotoučové brzdy nejsou náchylné na nečistoty.


Shimano 615

Shimano 615Vysoce účinné hydraulické kotoučové brzdy Shimano 615 poskytují spolehlivý brzdný účinek i při extrémních a sportovně laděných sjezdech, jelikož nedochází k zahřívání ráfku. Naprosto hladký chod je zajištěn minerálním olejem. Brzdný účinek je možné dávkovat s velkou přesností. Kotoučové brzdy nejsou náchylné na nečistoty.


Shimano 7000

Shimano 7000Extrémně účinné a odolné kotoučové brzdy Shimano 7000 s chladičem pro ty nejnáročnější aplikace a extrémní sjezdy. Kotouč je opatřen Ice technologií (hliníkový mezi chladič) pro co nejlepší odvod tepla a zabránění převodu na ložisko náboje. Chladič na brzdiči zaručuje perfektní chlazení. Pístky v brzdiči jsou keramické, nepřevádí teplo. Sintrované destičky – po zahřátí se zvyšuje jejich brzdný účinek.

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo