Rádi bychom vám představili unikátní svatební edici koloběžek Kostka. Jedná se o kusy vyrobené speciálně ke svatbě Marka II. a Evy Kostkových, kteří si řekli své Ano. Koloběžky jsou vyrobeny v omezené sérii.

Svatební limitovaná edice

A jak říká Marek:

"Nápad vytvořit tuto limitovanou edici se zrodil prakticky spontánně. Chtěl jsem na svatbu vyrobit koloběžky, které by alespoň částečně odrážely nějaký prvek z naší koloběžkové svatby. A tak vznikly první 4 koloběžky, které nás provázely celým dnem. Měli tvořit symbol toho, pro co žijeme každý den a naplňují náš život i čas."

"Navíc jsem si chtěl dát dárek v podobě nové koloběžky a z toho vznikl nový model, který nazýváme Travel. Tato koloběžka prakticky vychází z nejprodávanějšího modelu Tour, ale došlo ke kompletnímu přepracování geometrie řízení a rámové trubky. Také jsme zvětšili přední kolo na 28 palců. A povedlo se nám něco, co bychom chtěli nabídnout všem našim zákazníkům. Tato koloběžka může nadchnout více lidí, tak jako mě. Koloběžku bych doporučil středním a vyšším postavám. Myslím, že se jedná o jeden z nejlepších sportovně turistických modelů, který jsme kdy vyrobili."

Novomanželé Kostkovi na koloběžkách

"A jelikož barevné kombinace sklidily úspěch, rozhodli jsme se je poskytnout v omezeném množství k prodeji, každý tak může mít jednu z těchto unikátních koloběžek. Uvidíme, kdy bude mít svou vlastní edici náš syn Marek III."Pojďme si teď spolu ukázat a říci si něco o těchto výjimečných modelech


Koloběžka TWENTY Wedding (G5) - Sériové číslo s E – jako Eva

Evičky nejoblíbenější model je koloběžka Twenty na pláštích Schwalbe Kojak. Barevná kombinace koloběžky je stylizovaná do barev nevěsty. Základem je porcelánová bílá se strukturovaným povrchem, leštěný hliník je proveden v transparentní Rose barvě. Novinkou jsou pak nová ergonomická řídítka Kostka FBH 680 – 160 St, která skvěle padnou do ruky.

TWENTY Wedding (G5) - Svatební limitovaná adice

>>Více informací<<


Koloběžka TOUR Wedding (G5) - Sériové číslo s W – jako Wedding (angl. svatba)

Koloběžka TOUR na pláštích Schwalbe Kojak. Barevná kombinace koloběžky je stylizovaná do barev svatby. Základem je porcelánová bílá se strukturovaným povrchem, leštěný hliník je proveden v transparentní Rose barvě. Koloběžka je osazena novými ergonomickými řídítky Kostka FBH 680 – 50 Al wings.

TOUR Wedding (G5) - Svatební limitovaná adice

>>Více informací<<


Koloběžka TRAVEL Wedding (G5) - Sériové číslo s M - jako Marek

Koloběžka TRAVEL na pláštích Schwalbe Kojak. Barevná kombinace koloběžky je stylizovaná do barev ženicha. Základem je tmavě modrá polomatná barva, leštěný hliník je proveden v transparentní bronzové. Koloběžka je osazena novými ergonomickými řídítky Kostka FBH 680 – 50 Al wings.

TOUR Wedding (G5) - Svatební limitovaná adice

>>Více informací<<


Koloběžka TRAVEL Wedding (G5) - Sériové číslo s G – jako Géčko

Koloběžka TRAVEL v barvách vojenského Mercedesu G Wolf na pláštích Schwalbe Kojak. Barevná kombinace koloběžky je stylizovaná do barev průvodního auta. Základem je army zelená doplněná černými komponenty. Koloběžka je osazena novými ergonomickými řídítky Kostka FBH 680 – 50 Al wings.

TOUR Wedding (G5) - Svatební limitovaná adice

>>Více informací<<


Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo