Jedeme na to

Veselé koloběžkové Vánoce!

Veselé koloběžkové!

Vánoce na krku a těžká hlava na stejném místě. Rok co rok urputně vymýšlíte originální dárky, a pokaždé z toho vyjdou bačkory, ponožky a nějaké to spodní prádlo. Není nad praktičnost, ale někdy musí nastat čas pro změnu. Co třeba investovat do zdraví? Ať už vlastního nebo zdraví svých blízkých? Vyčistit si hlavu při zdravém pohybu na čerstvém vzduchu, a k tomu zlepšit svoji kondici, potažmo imunitu. To zní jako dobrý plán!

Koloběžka pro zdraví

Díky tomu, že na koloběžce stojíte a střídavě se odrážíte levou a pravou nohou, protahujete nejen spodní, ale i horní polovinu těla. Efektivně zapojujete svaly důležité pro stabilitu páteře, břišní a dýchací svaly, svaly pažní a krční. Takže pokud někoho z vašeho okolí bolí záda z práce v kanceláři, sezení u počítače, zadýchá se pomalu i do schodů a rád tráví čas na čerstvém vzduchu s přáteli… Třeba se mu o koloběžce zdá a vy o tom ani nevíte!

Co si přejí koloběžkáři?

Další informace o tom, proč je koloběžka to "pravé ořechové" pro vás a vaše tělo, najdete v sekci Proč koloběžku? na našem webu KOSTKA.bike

Vybere si každý

Pokud jste už netrpělivě začali sjíždět nabídky koloběžek na e-shopech, trochu vám to zjednodušíme. Máme pro vás pár tipů na osvědčené modely pro děti i dospělé.

Kompletní nabídka vánočních dárků


Pro dospělé

Nejlevnější kvalitní koloběžky - objevte řadu FUN

TOUR FUN a HILL FUN

TOUR FUN je velká koloběžka s koly 26/20 palců – to je v současné době nejoblíbenější kategorie modelů pro dospělé. Velká kola kladou malý odpor, geometrie je vyladěná, koloběžka je bezpečná. Veškeré informace o TOUR FUN (G5) najdete v recenzi na www.priblizovadla.cz!

HILL FUN - ani malá, ani velká. Střední velikostní kategorie s koly 20/16 palců. HILL FUN (G5) je univerzálním tahounem celé rodiny. Může na ní jezdit kdokoliv od teenagerů po dospěláky. Ideální také jako model do města, kdy koloběžku kombinujete s autem nebo MHD.

Výbavová linie FUN

TOUR FUN (G5)   HILL FUN (G5)


Nejprodávanější a nejlepší koloběžky v poměru cena/výkon - objevte řadu MAX

Kdo by přeci jenom zatoužil po stroji kvalitnějším s lepšími jízdními vlastnostmi, nechť navštíví naší produktovou sérii koloběžek MAX. Z této produktové série je i koloběžka TOUR MAX (G6), která dostala od portálu přibližovadla.cz ocenění "Super volba".

Koloběžka KOSTKA TOUR MAX (G6)

PROZKOUMAT modelovou řadu MAX.


Pro děti

HILL FUN KID (G4) a STREET FUN KID (G5)

Vánoce jsou svátky především dětí, a to by bylo, abychom pro ně neměli pěknou koloběžku! Dětská koloběžka vyžaduje konstrukci přizpůsobenou dětské postavě. STREET FUN KID je navržená, optimalizovaná a vyrobená speciálně pro mrňouse od 4 let. HILL FUN KID zase jako přestupná stanice do dospělé kategorie, určená pro dospívající koloběžkáře. Díky tomu se malé děti a jejich starší sourozenci nemusí namáhat na koloběžce určené vyšší věkové kategorii nebo jiném nevhodném stroji.

DĚTSKÉ KOLOBĚŽKY od 5 490,- Kč

DĚTSKÉ KOLOBĚŽKY od 5 490,- Kč


Kde jsou moje blatníky?!

Hlášku z filmu Obecná škola jistě znáte. Myslete na ni, až budete objednávat novou koloběžku. Že už jednu doma máte? A co blatníky, brašny, nebo praktický stojánek? Ty na ni máte také? Pro koloběžky vyrábíme a nabízíme nespočet doplňků a různého příslušenství.

Doplňky koloběžek KOSTKA

Objevte všechny koloběžkové doplňky!

Jedu KOSTKY i v zimě!

Na našem e-shopu najdete i velkou nabídku oblečení a módních doplňků včetně čepic, ponožek a triček (nejen na zimu). Všechny oděvy a doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou ideálními dárky pro všechny naše příznivce. A nám samozřejmě vždy udělá velkou radost, když vás někde potkáme v nějakém našem módním kousku :-)

Oblečení KOSTKA

Oblečení KOSTKA!

Za celý tým KOSTKA - kolobka Vám přejeme Veselé koloběžkové Vánoce! A nezapomeňte se s dárky pochlubit na sociálních sítích! @KOSTKAfootbike na Instagramu a @KOSTKAkolobezky na Facebooku. Těšíme se na vaše příspěvky! :-)


Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS