Jedeme na to

Dle modelu

Počet produktů: 45

Podkategorie

 • RUN

  Kvalitní dětská odrážedla české výroby s nafukovacími 12ti palcovými koly a brzdou. Odrážedla s nízkou hmotností a geometrií určenou pro děti, vybavená pouze kvalitními komponenty. Pro nejmenší děti od 85 cm (18 měsíců věku).

 • REBEL

  Ultralehký model městské koloběžky s předním 16ti a zadním 12ti palcovým kolem, dostupný také v dětské verzi pro ty nejmenší. Rebel slouží jako skvělé přibližovadlo a proto nesmí chybět v žádném kufru auta. Prémiová dětská verze koloběžky pak vašim dětem přinese nezapomenutelný zážitek.

 • STREET
  Menší městský model vybavený předním i zadním 16“ kolem. Model vhodný především pro kratší přejezdy po městě.  Geometrie koloběžky je přizpůsobena pro rychlou změnu jízdního směru.
 • RUBIK
  Skládací městská koloběžka. Model vhodný především pro kratší přejezdy po městě.  Geometrie koloběžky je přizpůsobena pro rychlou změnu jízdního směru.
 • HILL
  Koloběžka menší velikosti s předním 20“ a zadním 16“ kolem. Model vhodný pro kratší hobby výlety po cyklostezkách či mírném terénu, případně pro městskou džungli. Jedná se o koloběžku rostoucí s jezdcem od dětského věku až do dospělosti.
 • TWENTY
  Menší, velice obratný model vhodný jak pro kratší vyjížďky i delší výlety po silnicích, cyklostezkách či mírných lesních cestách. Obě 20“ kola zajišťují dokonalý jízdní komfort při zachování vysoké obratnosti koloběžky.
 • TOUR
  Koloběžka pro dospělé na delší vyjížďky a výlety po silnicích a kombinovaném terénu. Díky velikosti kol 26“ vepředu a 20“ vzadu se jedná o ideální variantu pro dospělé, kteří hledají model pro pohodlnou a svižnou jízdu v jakémkoliv terénu.
 • TRAVEL

  Model s 28" předním kolem, které snáze překonává nerovnosti. Vzadu mu sekunduje kolo o velikosti 20". Jakmile se poprvé odrazíte, vynikající jízdní vlastnosti této turistické sportovní koloběžky pro dospělé vám ihned přirostou k srdci (nebo k noze).

 • TRIP

  Velký model s předním 28 a zadním 24 palcovým kolem určený na zdolávání těch nejdelších vzdáleností či turistiku. Pohodlně a s lehkostí vás provede přes silnice, lesní cesty i kočičí hlavy. Nastrojte koloběžku brašnami, sbalte spacák a karimatku a vyrazte vstříc dobrodružství.

 • RACER

  Pokud se chystáte vítězit a stát na stupních nebo do toho snad pořádně šlápnout a lámat rychlostní či časové rekordy, pak je tu Racer. Modely určené pro sportovní veřejnost a závodní činnost.

 • MUSHING

  Modely Mushing jsou určeny speciálně pro tažení pejskem a sjezdy. Jedná se o modely určené přímo do terénu. Disponují zpevněnými rámy pro ty nejextrémnější podmínky. Modely jsou vhodné pro začínající, ale i profesionální mushery.  

 • RAPTOR
  Koloběžka s masivními 4" fat plášti. Oproti modelu Monster disponuje lepší ovladatelností. Raptor je předurčen na sjezdy, tažení psem a adrenalin jak na zpevněném či nezpevněném povrchu. Vhodný také pro nižší postavy či juniorské mushery.
 • MONSTER

  Monstrum mezi koloběžkami, koloběžka s masivními 4 palcovými fat plášti, speciálními náboji s 12 mm pevnou osou, vyztuženým rámem, masivní zadní stavbou a širokým nášlapem. Model předurčený na sjezdy, tažení psem a adrenalin na nezpevněném povrchu.

 • UNI
  Univerzální základní model koloběžky s předním 20ti a zadním 12ti palcovým kolem, určený na kratší vzdálenosti a jízdu po městě. Koloběžka je opatřena prodlouženou zadní stavbou, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem.
 • Skládací Koloběžky

  Potřebujete koloběžku skládat? Žádný problém! Rozšiřující výbava zahrnují sadu speciálních skládacích systémů pro snadné složení vaší koloběžky. Během pár vteřin můžete koloběžku uložit do bytu, kufru auta či MHD.

Odběr novinek

Naše e-maily jsou plné novinek, akcí, zážitků a dobrodružství. Přihlaste se k odběru a nic z toho vám neujede!

jedeme nahoru

Jeďte s námi na sítích...

Platební údaje

Banka: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 6880989001/5500
IBAN: CZ93 5500 0000 0068 8098 9001
SWIFT/BIC: RZBCCZPP

Informace o obchodě

KOSTKA - kolobka, s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
Zavolejte nám: +420 583 231 025
E-mail:info@kostkafootbike.com

Koloběžky KOSTKA a jejich konstrukční řešení je chráněno přihláškou Evropského patentu.


Prohlášení o shodě© 2018 KOSTKA Scooters, by KHS