Nový stojan KOSTKA COMFORT

person Autor: KOSTKA HQ list Kde: Novinky z KOSTKY Kdy: favorite Počet zobrazení: 3157

Nový nohou ovladatelný stojan Kostka COMFORT pro koloběžky Kostka je ideální volbou pro všechny milovníky rychlého parkování. Celý stojan včetně mechanismu je vyroben z nerezové oceli, otočné uložení obstarávají kluzná pouzdra, díky tomu je stojan bezúdržbový a vyniká vysokou životností. Integrované uchycení v rámu koloběžky zaručuje vysokou pevnost.

Prozkoumat Stojan KOSTKA ComfortStojan Kostka COMFORT prošel důkladným testem a recenzi najdete na portálu Přibližovadla.cz

Recenze Stojanu KOSTKA ComfortStojan KOSTKA Comfort

Potřebujete zastavit a koloběžku rychle „zaparkovat“? Pak jednoduše nohou otočíte stojanem. Chystáte se pokračovat v jízdě? Nakopněte stojan zpět a koloběžka je připravena k jízdě. Tak snadné to je.

Stojan je kompatibilní s koloběžkami Kostka se světlostí 40-60 mm. Nelze použít pro koloběžky z řady FOLD, Rebel Max Kid a Street Fun Kid.

Stojan KOSTKA Comfort

Doporučujeme v kombinaci s blatníkem Footbike Fender.

Snadno ovladatelný stojan Kostka COMFORT je ideální volbou všude tam, kde je zapotřebí rychlé a časté použití. Jeho praktičnost budete milovat.

Ukázka manipulace se stojanem

Stojan lze otáčen vždy jedním směrem, tento směr lze volit dle uchycení v rámu koloběžky.

Stojan KOSTKA Comfort

Rozdíl stojanu Kostka a Kostka Comfort

Stojan Kostka je léty ověřený koncept lehkého sportovního stojanu ovládaného rukou. Nový typ stojanu Kostka Comfort, poskytuje snadnější a rychlejší ovládání (nohou). Oba typy stojanů jsou bezúdržbové.

Rozdíly stojanu Comfort oproti klasického KOSTKA stojanu

Prozkoumat Stojan KOSTKA ComfortStojan KOSTKA Comfort

Made in CZECH
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo