Společně porazíme inflaci

person Autor: KOSTKA HQ list Kde: Novinky z KOSTKY Kdy: favorite Počet zobrazení: 742

Milí přátelé koloběžkáři,

současná situace ve světě, která nás všechny tíží, si žádá výjimečná opatření. Přejímáme svůj díl společenské odpovědnosti. Jsme hrdou českou výrobní společností, která dává práci českým lidem a vyrábí svůj finální produkt, který exportujeme do celého světa.

Jako všichni i my zažíváme prudký nárůst vstupních cen materiálů a energií. Vybrali jsme si však jinou cestu, než cestu zdražování a omezování výroby. Jako výrobce máme zodpovědnost především za své zákazníky, svůj výrobek, zaměstnance a obchodní partnery. Naše rozhodnutí nebylo jednoduché, protože nejsme jen obchodní firmou, ale především firmou výrobní. Výrobky nedovážíme, ale vyrábíme.

Naše cesta není cestou zdražování, ale investic do výrobních technologií a zachování cenové dostupnosti. Chceme, aby naše koloběžky přinášely úsměv všem bez ohledu na to, jak složitá doba nyní je. Proto jsme pro vás koloběžky cenově zvýhodnili. Díky tomu budeme moci zachovat kontinuální výrobu, která stojí na práci českých lidí, důvtipu našich konstruktérů a odborníků, a přinášet vám nové inovativní výrobky i do budoucna.

Využijte jedinečnou možnost, jak si koloběžku pořídit a zařaďte se mezi tisíce našich spokojených zákazníků.

Společně inflaci porazíme.

Marek a Marek Kostka

Objevte všechny cenově zvýhodněné koloběžky

Všechny cenově zvýhodněné modely na jednom místě.

Prozkoumat akční ceny

landingpage-CTA.jpg
Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Registrace nového účtu

Už u nás máte účet?
Místo toho se přihlásit Nebo Obnovit heslo